Комунальний заклад освти " Неповна середня загальноосвітня школа № 127" Дніпровської міської ради


запам'ятати

 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Канікули

 

Затверджую

В.о.директора школи

В.В. Ісаєв

 

          ПЛАН РОБОТИ НСШ№127 НА ЗИМОВИХ КАНІКУЛАХ

 

Дата

Час

1-4

Відповідальний

5-6

Відповідальний

7-9

Відповідальн.

Міські та районні заходи:

11.12

 

Міський конкурс «Казкова зима в моєму місті»

Тішкіна Ю.М.

 

 

 

 

13.12

 

Міський конкурс «Новорічна композиція»

Галушкіна Т.Л.

 

 

 

 

24.12

11.00

Святковий захід «Ялинка мера»

Стрільчук С.М..

Святковий захід «Ялинка мера»

Стрільчук С.М.

 

 

23.12

11.00

Новорічна вистава в БК «Енергетик»

Тішкіна Ю.М.

Новорічна вистава в БК «Енергетик»

Гаркуша В.І.

 

 

19.12

17.00

Відкриття районної ялинки

 

Відкриття районної ялинки

 

Відкриття районної ялинки

 

24.12

12.00

Відкриття Ігренської ялинки

Галушкіна Т.Л.

 

 

 

 

Шкільні заходи

19.12.

10-13

Виховний захід «Іде Святий Миколай»

Позументщікова Л.А.

«В ніч на Святого Миколая»

Позументщікова Л.А.

 

 

22.12

 

Конкурс новорічних газет, іграшок, са-моробок на ялинку.

Галушкіна Т.Л.

Конкурс новорічних газет, іграшок, саморобок на ялинку

Галушкіна Т.Л.

Підготовка до новорічних свят Конкурс газет

Галушкіна Т.Л.

21-22.12

За графіком

Новорічні ранки

 

класоводи

Новорічне шоу

класні керівники

Новорічне шоу

класні керівники

23.12

12.00

Новорічний ранок

Бабич В.Ф.

 

 

 

 

26.12.17

09.30

10.00

 

 

 

Новорічний ранок

Новорічний кінотеатр

 

 

 

Зима у малюнках

Тішкіна Ю.М. Тішковець Л.А. Стрільчук С.М.

Завгородня Т.С.

Бабич В.Ф.

Гезь О.І.

Розваги біля ялинки

Індивідуальна робота з учнями

Гаркуша В.І.

Пастушенко О.Л.

 

Змагання з волейболу між учнями 8 і 9 класу

Оформлення куточку класу

Камишна Ю.А.

Хлибова В.І.

Соколенко І.В.

 

10-12

 

Книжкова виставка  «Зима, зимонька…»

Розова Т.І.

 

Книжкова виставка  «Зима, зимонька…»

Розова Т.І.

 

Книжкова виставка  «Зима, зимонька…»

Розова Т.І.

 

09-12

 

 

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

9-12

Комп’ютерні розвиваючі ігри

Камишна Ю.А.

Комп’ютерні розвиваючі ігри

Камишна Ю.А.

Комп’ютерні розвиваючі ігри

Камишна Ю.А.

12.00

Гурток ОТМ

Неживий О.І.

Гурток ОТМ

Неживий О.І.

Гурток ОТМ

Неживий О.І.

13.00

 

 

Гурток «Різьба по дереву»

Неживий О.І.

Гурток «Різьба по дереву»

Неживий О.І.

15.00

 

 

Гурток «Шахи»

Неживий О.І.

Гурток «Шахи»

Неживий О.І.

11.00

 

 

Гурток «Українська вишивка»

Петраш Л.М.

Гурток «Українська вишивка»

Петраш Л.М.

27.12..17

10-12

Майстерня Діда Мороза

 

Веселі старти

Різдвяні подарунки друзям

Тішкіна Ю.М.

Стрільчук С.М.

Гезь О.І.

Завгородня Т.С.

Тішковець Л.А.

Бабич В.Ф.

Презентація «Як святкують Новий рік в різних народів»

Вивчення новорічних пісень

Тайм-менеджмент учня

Гаркуша В.І.

 

 

Позументщікова Л.А.

Пастушенко О.Л.

Факультатив з англійської мови

Презентація наукових проектів з фізики

Соколенко І.В.

 

Хлибова В.І.

09-12

Комп’ютерні розвиваючі ігри

Камишна Ю.А.

 

Комп’ютерні розвиваючі ігри

Камишна Ю.А.

 

Комп’ютерні розвиваючі ігри

Камишна Ю.А.

 

10.00

 

 

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

12.00

Робота гуртка «Бібліотечна лікарня»

Розова Т.І.

 

Робота гуртка «Бібліотечна лікарня»

Розова Т.І.

 

Робота гуртка «Бібліотечна лікарня»

Розова Т.І.

 

12.00

 

 

Різьба по дереву

Неживий О.І.

Різьба по дереву

Неживий О.І.

15.00

 

 

Гурток «Шахи»

Неживий О.І.

Гурток «Шахи»

Неживий О.І.

28.12.17

10-12

Майстерня Діда Мороза

 

 

Ялинкові прикраси

Веселі старти

 

Робота матусиної вітальні

Тішкіна Ю.М.

Завгородня Т.С.

Стрільчук С.М.

Тішковець Л.А.

Гезь О.І.

Бабич В.Ф.

Екскурсія до «Дитячої планети»

Індивідуальні бесіди

 

Весела вікторина «Брати наші менші»

Позументщікова Л.А.

Пастушенко О.Л.

Гаркуша В.І.

Зустріч з волейболу

 

Групові заняття з математики

Соколенко І.В.

Щерба Т.М. Хлибова В.І.

 

10-12

Журнал «По сторінках улюблених казок.»

Розова Т.І.

 

Журнал «По сторінках улюблених казок»

Розова Т.І.

 

 

 

09.00

Комп’ютерні розв. ігри

Гезь О.І.

Комп’ютерні розв. ігри

Гезь О.І.

Комп’ютерні розв. ігри

Гезь О.І.

10.00

 

 

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

29.12.17

 

12.00

Тренінг «Моє шкільне життя»

Новорічна вітальна листівка

 

Індивідуальна робота

Тішкіна Ю.М.

 

Тішковець Л.А.

Гезь О.І.

Стрільчук С.М.

Бабич В.Ф.

Завгородня Т.С.

Брейн-ринг «Що? Де? Коли?»

Новорічна ігротека

 

Індивідуальна робота

Гаркуша В.І.

 

Позументщікова Л.А.

Пастушенко О.Л

Поїздка до музею АТО

Підготовка до ДПА

Соколенко І.В.

Хлибова В.І.

 

09-12

Комп’ютерні розв. ігри

Тішкіна Ю.М.

Комп’ютерні розв. ігри

Тішкіна Ю.М.

Комп’ютерні розв. ігри

Тішкіна Ю.М.

10.00

 

 

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

10.00

Захід «Зустрічай Новий рік»

Розова Т.І.

Захід «Зустрічай Новий рік»

Розова Т.І.

 

 

02.01.18

09.00

Комп’ютерні ігри

Камишна Ю.А.

Комп’ютерні ігри

Камишна Ю.А.

Комп’ютерні ігри

Камишна Ю.А.

10.00

Співаємо караоке

Розучування щедрівок, колядок

Перегляд мультфільмів

 

 

Тренінг «Бути здоровим»

Тішковець Л.А.

Тішкіна Ю.М.

 

Бабич В.Ф. Завгородня Т.С. Стрільчук С.М.

Гезь О.І.

Турнір з волейболу

Індивідуальна робота

Конкурс «Найкращий зимовий малюнок»

Гаркуша В.І.

Пастушенко О.Л

Позументщікова Л.А.

Робота з активом класу Перегляд фільму «Ніч перед Різдвом»

Хлибова В.І.

Соколенко І.В.

10.00

 

 

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

12.00

Книжкова полиця «Літературне Придніпров’я»

Розова Т.І.

 

Книжкова полиця «Літературне Придніпров’я»

Розова Т.І.

Книжкова полиця «Літер.Придніпров’я»

Розова Т.І.

 

12.00

Гурток ОТМ

Неживий О.І.

Гурток ОТМ

Неживий О.І.

Гурток ОТМ

Неживий О.І.

13.00

 

 

Гурток «Різьба по дереву»

Неживий О.І.

Гурток «Різьба по дереву»

Неживий О.І.

15.00

 

 

Гурток «Шахи»

Неживий О.І.

Гурток «Шахи»

Неживий О.І.

11.00

 

 

Гурток «Українська вишивка»

Петраш Л.М.

Гурток «Українська вишивка»

Петраш Л.М.

03.01.18

10-12

Найкраща колядка

Конкурс малюнків «Зимові пейзажі»

Класний кінотеатр

 

 

Індивідуальні заняття

Бабич В.Ф.

Тішковець Л.А.

 

Тішкіна Ю.М, Завгородня Т.С. Стрільчук С.М.

Гезь О.І.

Консультації з укр.мови

Тайм-менеджмент учня

Гаркуша В.І.

Пастушенко О.Л

 

 

Консультація з укр.мови

Робота факультативу з англійської мови

Екскурсія на Новорічну ялинку

Гаркуша В.І Соколенко І.В.

 

Хлибова В.І.

 

10-12

Бібліотечний урок « Як правильно читати книги»

Розова Т.І.

 Бібліотечний урок « Як правильно читати книги»

Розова Т.І.

 

Бібліотечний урок « Як правильно читати книги»

Розова Т.І.

 

09-12

Комп’ютерні ігри

Камишна Ю.А.

Комп’ютерні ігри

Камишна Ю.А.

Комп’ютерні ігри

Камишна Ю.А.

10.00

 

 

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

12.00

 

 

Різьба по дереву

Неживий О.І.

Різьба по дереву

Неживий О.І.

15.00

 

 

Гурток «Шахи»

Неживий О.І.

Гурток «Шахи»

Неживий О.І.

04.01.18

10-12

 

Аплікація «Новорічна фантазія»

Відвідування сімей

Тайм-менеджмент учня

Весела математика

 

Інсценування свята «Різдво»

Тішковець Л.А.

 

Бабич В.Ф.

Тішкіна Ю.М.

Стрільчук С.М.

Завгородня Т.С.

Гезь О.І.

Перегляд фільму «Гетьман»

Різдвяні вечорниці

 

Тайм-менеджмент учня

Гаркуша В.І.

Позументщікова Л.А.

Пастушенко О.Л

Зустріч з футболу

 

Групові заняття

Соколенко І.В.

Щерба Т.М.

Хлибова В.І.

 

 

 

09.00

Комп’ютерні ігри

Бабич В.Ф.

Комп’ютерні ігри

Бабич В.Ф.

Комп’ютерні ігри

Бабич В.Ф.

12.00

Літературне читання (казка «Снігова королева»)

Розова Т.І.

 

Літературне читання (казка «Снігова королева»)

Розова Т.І.

 

 

 

10-12

 

 

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

05.01.18

9-12

Читальний клуб «Мої улюблені казки»

Тайм-менеджмент учня

Індивідуальна робота

 

Анкетування

Виготовлення ангелочків із паперу

Тішковець Л.А.

 

Тішкіна Ю.М.

Завгородня Т.С

Стрільчук С.М.

Бабич В.Ф.

Гезь О.І.

Настільні ігри

Виставка робіт «Зимові візерунки»

Гаркуша В.І.

Пастушенко О.Л.

 

Екскурсія до кінотеатру «Мост-сіті»

Виготовлення годівничок для птахів

Хлибова В.І.

 

Соколенко І.В.

 

09-12

Комп’ютерні ігри

Завгородня Т.С.

Комп’ютерні ігри

Завгородня Т.С.

Комп’ютерні ігри

Завгородня Т.С.

12.00

Усний журнал «Щедрівки та колядки»

Розова Т.І.

Усний журнал «Щедрівки та колядки»

Розова Т.І.

 

Усний журнал «Щедрівки та колядки»

Розова Т.І.

10.00

 

 

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

09.01.18

09.00

Комп’ютерні ігри

Камишна Ю.А.

Комп’ютерні ігри

Камишна Ю.А.

Комп’ютерні ігри

Камишна Ю.А.

10.00

Класний кінотеатр

Презентація «Свято Різдва в Україні»

Інтелектуальна гра-подорож «Поле чудес»

Індивідуальні заняття

Тішкіна Ю.М.

Тішковець Л.А.

 

Бабич В.Ф.

 

Гезь О.І.

Завгородня Т.С

Стрільчук С.М.

Написання сценарію до тижня української мови

Класний кінотеатр

Конкурс «Найкращий зимовий малюнок»

Гаркуша В.І.

 

Пастушенко О.Л

Позументщікова Л.А.

Перегляд фільму «Тарас Бульба»

Зустріч з баскетболу

Хлибова В.І.

 

Соколенко І.В.

Щерба Т.М.

 

10.00

 

 

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

12.00

Книжкова полиця «Літературне Придніпров’я»

Розова Т.І.

 

Книжкова полиця «Літературне Придніпров’я»

Розова Т.І.

 

Книжкова полиця «Літер.Придніпров’я»

Розова Т.І.

 

12.00

Гурток ОТМ

Неживий О.І.

Гурток ОТМ

Неживий О.І.

Гурток ОТМ

Неживий О.І.

13.00

 

 

Гурток «Різьба по дереву»

Неживий О.І.

Гурток «Різьба по дереву»

Неживий О.І.

15.00

 

 

Гурток «Шахи»

Неживий О.І.

Гурток «Шахи»

Неживий О.І.

11.00

 

 

Гурток «Українська вишивка»

Петраш Л.М.

Гурток «Українська вишивка»

Петраш Л.М.

10.01.18

 

10-12

Тренінг «Я – друг»

Орігамі «Ялинонька»

 

Веселі старти

 

У світі казки чарівної

Тішкіна Ю.М,

Тішковець Л.А.

Бабич В.Ф.

Завгородня Т.С.

Стрільчук С.М.

Гезь О.І.

Консультації з укр.мови

Бесіда «Святкування Нового року в різних народів»

Гаркуша В.І.

Пастушенко О.Л.

 

Консультація з укр.мови

Перегляд фільму «Срібні ковзани»

Змагання з баскетболу

Гаркуша В.І Соколенко І.В.

 

Хлибова В.І.

Камишна Ю.А.

10-12

Бібліотечний урок «Старий Новий рік»

Розова Т.І.

 

 Бібліотечний урок «Старий Новий рік

Розова Т.І.

 

Бібліотечний урок «Старий Новий рік»

Розова Т.І.

 

09-12

Комп’ютерні ігри

Камишна Ю.А.

Комп’ютерні ігри

Камишна Ю.А.

Комп’ютерні ігри

Камишна Ю.А.

10.00

 

 

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

12.00

 

 

Різьба по дереву

Неживий О.І.

Різьба по дереву

Неживий О.І.

15.00

 

 

Гурток «Шахи»

Неживий О.І.

Гурток «Шахи»

Неживий О.І.

11.01.18

10-12

 

Конкурс віршів про зиму

 

Конкурс «Перлина Україна»

Виготовлення книжки «Зима»

Індивідуальні заняття

Тішковець Л.А.

Бабич В.Ф.

Тішкіна Ю.М.

 

Стрільчук С.М.

Завгородня Т.С.

Гезь О.І.

Засідання ШП

Індивідуальна робота з учнями

 

Гаркуша В.І.

Пастушенко О.Л

 

Гра «Брейн-Стоун»

 

Підготовка до ДПА з математики

Соколенко І.В.

Щерба Т.М.

Хлибова В.І.

 

 

 

09.00

Комп’ютерні ігри

Тішковець Л.А.

Комп’ютерні ігри

Тішковець Л.А.

Комп’ютерні ігри

Тішковець Л.А.

12.00

Літературне читання Українські народні казки

Розова Т.І.

 

Літературне читання

Українські народні казки

Розова Т.І.

 

 

 

10-12

 

 

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

12.01.18

9-12

Воскові малюнки «Зима у Дніпрі»

Засідання активу класу

Індивідуальна робота

 

Книжкова лікарня

Тішковець Л.А.

 

Тішкіна Ю.М.

Завгородня Т.С

Бабич В.Ф.

Гезь О.І.

Перегляд мультфільмів

Засідання активу класу

Гаркуша В.І.

Пастушенко О.Л

 

Засідання активу класу

Брейн-ринг «Що? Де? Коли?»

Хлибова В.І.

Соколенко І.В.

Щерба Т.М.

 

09-12

 

Комп’ютерні ігри

Завгородня Т.С.

Комп’ютерні ігри

Завгородня Т.С.

Комп’ютерні ігри

Завгородня Т.С.

12.00

Усний журнал «Зимонька-зима»

Розова Т.І.

 

Усний журнал «Зимонька-зима»

Розова Т.І.

 

Усний журнал «Зимонька-зима»

Розова Т.І.

 

10.00

 

 

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

Спортивні ігри

Солоденко І.І.

                   

 

 

Режим роботи спортивної зали:

Вівторок- п’ятниця – 09.00 – 12.00

 

Режим роботи бібліотеки:

вівторок - п’ятниця – з 9.00 до 13.00

 

Режим роботи комп’ютерного класу :

вівторок - п’ятниця – з 9.00 до 12.00